Menu

ΚΑΡΑΝΤΑΗΣ-Ο Κενάν Ιμιρζαλίογλου, συναντά την Μπεργκιουζάρ Κορέλ, στο πιο δυνατό ερωτικό δράμα της χρονιάς με τίτλο "Karadayi".To Karadayi είναι μια συναρπαστική ιστορία ενός άνδρα, του οποίου η καρδιά καίγεται από έρωτα, αλλά έχει κολλήσει ανάμεσα στον έρωτά του και στην απόδοση δικαιοσύνης.Η νέα σειρά δεν έχει προβληθεί από κανένα τηλεοπτικό κανάλι στην Ελλάδα, ενώ οι θεατές μπορούν να την αποκτήσουν σε DVD μαζί με το περιοδικό "Τηλεθεατής".
KARADAYI BOLUM 3-4 VIDEO
Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon'un yazdığı "KARADAYI" Her Pazartesi akşamı saat 20:00'de Atv'de. Sahte bir kimlikle avukatlığa başlayan Mahir, çok istediği halde babasının davasından başka bir davada görevlendirilir. Şansına bu, Nazif'in koğuş arkadaşı Emin'in davasıdır.
Vakit kaybetmeden hapishaneye giden Mahir, babasına gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Fakat aynı gece babasından öğrendiği gerçekle sarsılır. Nazif, başsavcı Süleyman'ı 30 yıl öncesinden tanımaktadır!
Asıl katil Turgut ise Nazif'le ilgili araştırma yaparken Ayten'le tanışır. Turgut'un bu güzel kız için hain planları vardır.
Mahir, 'Emin' davasıyla ilgili gerçekleri Feride'ye anlatır. Mahir'in söylediklerinden etkilenmemiş gibi görünen Feride, olayı kendi araştırmak için hapishaneye gider. Mahir de babasını ziyaret etmek için oradadır. Feride kapıyı açtığında karşısında Mahir'i görür.
Feride, Mahir'in gerçek kimliğini anlayacak mıdır?

Δημοσίευση σχολίου

 
Top